Direct contact opnemen met de wijkpredikant of scriba van wijk 1 - Noord - wijkpredikant of scriba van wijk 7 - Dragonder.

Beroep Ds. M.W. Westerink

Beroep Ds. M.W. Westerink

Al langere tijd waren er contacten, maar door het Corona-virus moest een formeel beroep worden uitgesteld. Na de wijkkerkenraad, stemde ook de Algemene Kerkenraad al eerder in met het uitbrengen van het beroep. Nu er ook gelegenheid is om elkaar na 1 juli te ontmoeten, is op woensdag 24 juni het beroep ingegaan vanuit wijkgemeente 7, Dragonder, op Ds. Westerink. We zien uit naar vreugdevolle ontmoetingen tussen hem en zijn gezin enerzijds en ons als gemeente en kerkenraad anderzijds. Op 5 juli heeft een ontmoeting plaats in de Julianakerk, wanneer Ds. Westerink hier voorgaat. Op 8 juli volgt een ontmoeting met de kerkenraad en de collega-predikanten. Uiterlijk D.V. 15 juli volgt dan de beslissing. Wilt u Ds. Westerink, zijn gezin, de gemeente van Langerak en onze gemeente in uw voorbeden gedenken!

 

Naar overzicht

Geplaatst door:

C.W. van Lunteren

Datum:

4 juli 2020

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: