Direct contact opnemen met de wijkpredikant of scriba van wijk 1 - Noord - wijkpredikant of scriba van wijk 7 - Dragonder.

Nieuws uit Peru

Nieuws uit Peru

 

 

https://dim.mcusercontent.com/cs/87e954ba5c4edb93061c80db3/images/e526edcb-c129-4161-963d-520d87583e96.png?w=189&dpr=2

Nieuwsbrief Luz y Esperanza

We leven vlak voor Pasen, het feest van de opstandig van onze Heere Jezus Christus. Het feest van de hoop dat dood en donkerheid overwonnen zijn! In onze huidige samenleving die gebukt gaat onder de maatregelen ter bestrijding van corona heerst angst en onzekerheid en door de beperkingen zijn er weinig fysiek sociale contacten en is er meer dan ooit eenzaamheid. Maar juist door de paasboodschap dat Hij leeft is er perspectief! Ook in Peru waart het virus rond, het heeft ernstige volgen voor de lokale economie: 2020 was een van de diepste recessies in decennia. Ook daar gebeurt heel veel online, ook door de medewerkers van Luz y Esperanza, zoals het geven van trainingen. Een positief gevolg van deze onlinetrainingen is dat deze gevolgd worden door mensen uit geheel Latijns-Amerika. In deze nieuwsbrief staan we ook stil bij de Peruaanse versie van onze stichting: Cambiando Horizontes. Deze jarige stichting maakt een stormachtige ontwikkeling door en groeit als kool. Tevens vindt u een bezinning op de zorg voor weeskinderen en sociale wezen. Veel leesplezier!

Lees hier verder

 
 

Naar overzicht

Geplaatst door:

C.W. van Lunteren

Datum:

2 april 2021

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: