Direct contact opnemen met de wijkpredikant of scriba van wijk 1 - Noord - wijkpredikant of scriba van wijk 7 - Dragonder.

Sectie indeling Wijk 7 Dragonder

Predikant: Ds. M.W. Westerink (0318 701894)

Voorzitter: G. van Kruistum (0318 529069)
Scriba: J.J. van Bennekom (0318 542594)
Ouderling evangelisatie: B. Stolk (0318 543745)
Ouderling ouderenpastoraat: J. van Dieren (0318 516323)
Jeugdouderling: D.T.J. Voogd (0318 785249)
Jeugddiaken: M. van de Lagemaat (06 251 40 360)
Hervormde Vrouwen Dienst: Mevr. D. van Esseveld - Diepeveen (0318 521356)
Administratie: H. Zwijnenburg (0318 523882)

Sectie 1a
Ouderling: J. Doornenbal (0318 745765)
Bezoekbroeder: B. Stolk (0318 543745)
Diaken: H. van de Weerd (0318 516573)
Boogschutter, Valleistraat, Castor, Kon. Maximasingel, Pr. Amaliasingel, Pr. Arianelaan, Pr. Alexialaan,
H.V.D.: Emmy Juffer  - Castor
Dinie van Schaik - Valleistraat nr. 1-25, 2-64,
Gea Gerards - Valleistraat nr. 53-127, 68-188, Boogschutter
Herma Riepma - Kon. Maximasingel, Pr. Amaliasingel, Pr. Alexialaan, Pr. Arianelaan
Reini Schouten van der Velden - de Koekoek en 't Boveneind
Corry van Hardeveld - 't Boveneind
Ada van Esseveld  Dennenhorst


Sectie 1b
Ouderling: P.N. Sterkenburg (0318 551367)
Bezoekbroeder: -
Diaken: H. van de Weerd (0318 516573)
Dragonderweg, Maanderbroekweg, Meentdijk, Wolfsdijk, Zuiderkade, geperforeerde adressen wijk 9 (Dragonder-O). 
H.V.D.: Greet van den Brink - Wolfsdijk, Meentweg, Eemweg 
Riet Roseboom - Zuiderkade, Maanderbroekweg, Dragonderweg nr. 1-17 en 2-24
Hennie Blok - geperforeerde adressen wijk 9 (Veenendaal-oost)


Sectie 2a
Ouderling: C.W. van Lunteren (0318 541850)
Bezoekbroeder: -
Diaken: J.M. Verzijl (06 13159839)
Boekweitveld, Gersteveld, Haverveld, Roggeveld, Tarweveld, Veldweg,
H.V.D.: Ada van Esseveld  - Veldweg, Roggeveld, Haverveld, Gersteveld, Boekweitveld
Marianne Wieman - Tarweveld

 

Sectie 2b
Ouderling: J.T. Wieman (0318 513313)
Bezoekbroeder: -
Diaken: J.M. Verzijl (06 13159839)
Eenvoudlaan, Orion, Pollux geperforeerde adressen vanuit wijk 2 en buiten Veenendaal
H.V.D.: Reini Schouten van der Velden   - Eenvoudlaan
Emmy Juffer  - Orion, Pollux
Wiky Schoonderbeek - geperforeerde adressen wijk 2 (Oudekerk)
Gerda van Beek - geperforeerde adressen buiten Veenendaal

  

Sectie 3a
Ouderling: J. van Dieren (0318 516323)
Bezoekbroeder: E. van Leeuwen (0318 508089)
Diaken: R. van Steenbergen (06 53581629)
Grote Beer (De Meent), Poolster, Morgenster, geperforeerde adressen wijk West (5&8)
H.V.D.: Ada van Esseveld  - contactpersoon De Meent  
Tineke van Dieren - Morgenster nr 2 - 24
Diny van Schaik - Morgenster nr. 26 - 54
Wiky Schoonderbeek - Morgenster nr. 56-114
Gea Gerards - Morgenster nr. 116-214
Tineke van Dieren - Poolster nr. 2-34, 46-62, 74-90
Gerda van Beek - Poolster nr. 36-44, 64-72, 92-160, 
Erika van Leeuwen en Jacoline Timmerman - Poolster nr. 164-238
Janny van Geerenstein - geperforeerde adressen wijk 5&8 (Westerkerk)

 

Sectie 3b
Ouderling: E. van Leeuwen (0318 508089)
Bezoekbroeder: J. van Dieren (0318 516323)
Diaken: J.J. van Hunnik (06 14566398)
Sterrenwacht, Zonnewijzer, De Deel, 't Melkhuis, Achterhuis, Willem Barentszstraat, De Hilt, Cornelis de Houtmanstraat, ’t Voorhuis, Ronde Erf, Petrus Planciusstraat.
H.V.D.: Janny van Vreeswijk - de Hilt, Sterrenwacht, Zonnewijzer
Marianne Wieman - Achterhuis, de Deel, 't Melkhuis, 't Voorhuis, Het Ronde Erf
Diny van Wijk - Willem Barentszstraat, Cornelis Houtmanstraat, Petrus Planciusstraat

 

Sectie 4a
Ouderling: I.R.W. Huurman (0318 302197)
Bezoekbroeder: -
Diaken: M. van de Lagemaat (06 25140360)
Verlaat, Vijgendam, Zoete Inval, De Eendracht, Klein Rog.
H.V.D.: Dinie van Schaik - Verlaat,
Inge Reedeker  - Vijgendam, De Eendracht,
Reini Schouten van der Velden  - Zoete Inval, Klein Rog.

Sectie 4b
Ouderling: A.J. Riepma (0318 552379)
Bezoekbroeder: C.J. van Heerikhuize 
Diaken: M. van de Lagemaat (06 25140360)
Buurtlaan-Oost, Copernicusstraat, De Balk, De Dorsvloer, De Schelf, Einsteinstraat, Galileistraat, ‘t Koetshuis, Lorentzstraat, Newtonstraat, Planckstraat, Polderweg, State, Hofstede.
H.V.D.: Celia Zwijnenburg  - Buurtlaan-Oost, 
Janny van Vreeswijk - De Balk, De Dorsvloer, De Schelf, ’t Koetshuis Hofstede,
Ada van Esseveld  - Copernicusstraat, Einsteinstraat, Galileistraat, , Lorentzstraat, Newtonstraat, Planckstraat, Polderweg.
Marianne Wieman - State

Sectie 5a
Ouderling: H. Zwijnenburg (0318 523882)
Bezoekbroeder: -
Diaken: G.K. Kaastra (0318 256818)
Zuiderkruis, geperforeerde adressen wijk 3&6 (Vredeskerk/Hoeksteen)
H.V.D.: Regina Post - Zuiderkruis,
Gerda van Beek - d'Aok en Cavansalaan 88a
Herma Riepma - geperforeerde adressen wijk 3&6 (Vredeskerk/Hoeksteen)
Wiky Schoonderbeek - 2 adressen: Kerkewijk 70g, Talmaplein 10

Sectie 5b
Ouderling: C.M. Molenaar (0318 693051)
Bezoekbroeder: R. Schouten van der Velden
Diaken: G.K. Kaastra (0318 256818)
Dissel, Lange Vore, Lemoen, Noorderkroon, Ploegschaar, Tweespan, Waterman, geperforeerde adressen wijk 4 (Sionskerk)
H.V.D.: Dicky Thoutenhoofd  - Lemoen, Dissel, Lange Vore, Ploegschaar, Tweespan,
Celia Zwijnenburg  - Waterman,
Herma Riepma - Noorderkroon
Tya Versteeg  - geperforeerde adressen wijk 4 (Sionskerk)

Wijkraad ouderling-kerkrentmeesters
G. Juffer (tel. 0646 715568) en R. Mol (tel. 0318 309718)

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live Archief

Pr. Bernhardlaan 26, 3901 CC Veenendaal 
wijk 1, Noord: Ds. H. Russcher
wijk 7, Dragonder: Ds. M.W. Westerink
Route berekenen

Julianakerk Veenendaal

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: